Bankiety, Szkolenia, Konferencje

 

 

 

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom usługę na najwyższym poziomie, sprawić aby dopieścili swoje podniebienie i poczuli się wyjątkowo - skorzystaj z naszego doświadczenia! Jesteśmy otwarci na pomysły, jak również możemy zaproponować własną wizję menu.  Pomożemy Ci urządzić wystawny bankiet z wyśmienitymi posiłkami, doświadczoną obsługą i eleganckim wystrojem.

 

Dysponujemy stołami bankietowymi, stolikami koktajlowymi różnej wielkości oraz bielizną stołową w różnych kolorach. Posiadamy nowoczesne bufety cateringowe oraz ekspresy do kawy które za pomocą jednego przycisku przyrządzają pyszne latte, cappuccino czy espresso - i to wszystko ze świeżo mielonego ziarna! Dopełnieniem całości są efektowne dekoracje oraz elementy świetlne.

 

 

 

 

 

Lunche dla firm

 

Smaczne i pożywne posiłki, które dodadzą energii na resztę dnia.

Na życzenie Klienta przygotowujemy kuchnię vege oraz menu dla alergików.

 

 

Bufety kawowe

 

To czego nie może zabraknąć na szkoleniu czy konferencji konferencji to miejsce gdzie w przerwie można nawiązać nowe znajomości, wymienić poglądy czy zwyczajnie odetchnąć, czyli bufet kawowy - pachnący świeżo-mieloną kawą i pysznym domowym ciastem, dodatkowo urozmaicony kolorowymi mini-deserkami. Pysznie!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Nowoczesny wymiar cateringu